املاک 341

مطالب اقتصادی املاک

وبلاگ

به تعویق افتادن آزمون های نظام مهندسی ساختمان

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، دفتر کنترل سیستم و ساختمان کشور طی اطلاعیه ای تغییر تاریخ آزمون های نظام مهندسی ساختمان را به شرح زیر اعلام کرد.

آزمون های نظام مهندسی ساختمان که قرار بود در روزهای 21 و 22 تیرماه سال جاری برگزار شود، به دلیل تغییر تاریخ آزمون سراسری و تداخل آن با نظام مهندسی ساختمان به روزهای 14 و 5 مرداد ماه سال جاری موکول شد. امتحانات.

ثبت نام کلیه آزمون های نظام مهندسی عمران تا ساعت 20 امروز 28 خرداد 1392 باز است و متقاضیان می توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی inbr.ir به تدریج از طریق سامانه آزمون نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

آزمون معماری (طراحی) روز جمعه 14 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و لازم است متقاضیان قبل از ثبت نام راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه و مطالب خود را بررسی کنند.

داوطلبانی که در آزمون اسفند ماه در رشته معماری (طراحی) مردود شدند و درخواست بررسی نتایج آزمون خود را ثبت کردند، در صورتی که پس از ثبت نام در این آزمون و اعمال بررسی موفق به کسب نمره قبولی شوند، مبلغ پرداختی برای ثبت نام واریز می شود. به کیف پول در نمایه و بازگردانده می شود.

آخرین مهلت برگزاری آزمون صلاحیت کارشناسی در ماده 27 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان روز پنجشنبه 13 مرداد ماه سال جاری می باشد. بنابراین لازم است متقاضیان قبل از ثبت نام دستورالعمل ثبت نام را به دقت مطالعه و مطالب آن را بررسی کنند.

انتهای پیام/

منبع: https://tn.ai/3099843

  آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آموزشگاه زبان های خارجی راد | zabannew