املاک 341

مطالب اقتصادی املاک

وبلاگ

دانلود برنامه آموزش مشاور املاک استاد املاک برای اندروید مایکت

دانلود برنامه آموزش مشاور املاک استاد املاک برای اندروید مایکت

همانطور که گفتیم مشاوره املاک شغل پر درآمدی است، البته اگر قاعده آن را بلد باشید. در این مقاله ما به ویژگی های مشاوران املاک موفق اشاره می کنیم که یکی از آن ها فعال بودن مشاور است. اما باید بگوییم که ما با برگزاری دوره آموزش کسب و کارهای املاک و مستغلات سعی میکنیم که بسیاری از این سختی و ریسک ها را برای شما به حداقل برسانیم تا با تمرکزی بیشتری به کار خود ادامه دهید.

  • این شد که نگارش مفصل دانش و مهارت حاصل از مطالعه بیش از ۳۰ جلد کتاب در زمینه املاک و مستغلات و چندین سال تجربه‌ی فعالیت در جایگاه مشاور املاک را آغاز کردم و نتیجه ، مقاله‌ی جامع آموزش املاک شد که در ادامه قرار است آنرا مطالعه کنیم .
  • جهت رسیدن به  موفقیت در دنیای پر رقابت امروز دیگر روش های قدیمی کارساز نخواهد بود.
  • این بررسی‌ها نشان می‌دهد هنگام پرداخت پول همان قسمتی از مغز تحریک می‌شود که هنگام درد در مغز ما تحریک می‌شود.
  • معنای این حرف در حرفه‌ی املاک چیست؟ مراجعه به سند ملک در اولین قدم و کارشناسی ملک بر مبنای آن.
  • توجه داشته باشید که شما نمی‌توانید تمام نکات این زمینه را در یک جلسه و یا یک دوره زمانی کوتاه یاد بگیرید.

پس احتمال اینکه شما بتوانید بر منطق تمام یا اکثر مشتریان خود پیروز شوید، کم است. وقتی حرف از مذاکره کردن به میان می‌آید، احتمالا تصویری از دو نفر که روبرو هم نشسته و هر کدام برای اثبات حرف خود در حال استدلال کردن است در ذهن اغلب افراد نقش می‌بندد. یکی از راه‌های موثر در ایجاد حس مثبت در مشتری، ایجاد وجه مشترک یا کشف یک وجه مشترک با مشتری است. مثلا اگر درباره پکیج از شما سوال کردند، تنها نام پکیج را نگویید، سعی کنید حتی مدل پکیج را نام ببرید. این رفتار حس مثبتی در آن‌ها ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بیش‌تر به شما اعتماد کنند.

  ادامه تعلیق محدودیت پروازهای چارتر به قشم و کیش بررسی می شود

سامانه آموزش اصناف البرز

آموزش مشاور املاک از دو جهت اهمیت دارد یکی آنکه می‌تواند منجر به ارتقاء سطح سازمانی شما گردد و جایگاه شما را در بنگاه معاملات املاکی بالاتر ببرد، از طرف دیگر می‌تواند شما را در معاملات یاری و درآمدتان را تا حد زیادی افزایش دهد‌. به طور کلی آموزش باعث می‌شود تا هم دانش شما افزایش و ارتقا یابد و هم مهارت‌های شما تقویت شود به نحوی که هزینه‌ای که برای آموزش کرده‌اید، در مقابل سرمایه ای که به شما برمی‌گردد، ناچیز خواهد بود. از آنجایی که خود سال 1390 شروع به شغل مشاوری املاک کردم، و شخص مناسبی نبود تا به من آموزش املاک بدهد، اوایل، ترفندها و تکنیک های این شغل را بسیار سخت یاد گرفتم و به درآمد رسیدم . بنابراین اگر می‌خواهید مانند یک مشاور املاک حرفه ای رفتار کنید، باید سند خوانی را به خوبی بلد باشید. با دسترسی به سند ملک، می‌توانید تمام اطلاعات لازم را برای ادامه کار (مثل آگهی نویسی، ارائه مشاوره و…) را از آن استخراج کنید.

آموزش آنلاین با رسانه آموزشی لیموناد

فقط در یک صورت از این دوره نتیجه نخواهید گرفت، اینکه دوره را تا انتها نبینید و چندین بار مرور نکنید و یا نکات را به درستی اجرا نکنید. آنقدر این مطالب را خودم و مشاورینم اجرا کرده ایم که برایمان تبدیل به قانون شده است. برای دیدن نتایج دانشجویانی که در دوره های ما شرکت کرده اند، میتوان به پیج اینستاگرامی @dadashi_results یا به سایت ما مراجعه کنید. اگر نکات را مو به مو آموزش ببینید، تمام جلسات دوره جامع مشاور اول شو را ببینید و اجرا کنید و در اجرای تکنیک ها حرفه ای شوید، به درآمد حداقل 500 میلیون در ماه میرسید. دانشجویانی داشته ایم که به درآمد 900 میلیون در ماه هم رسیده اند ، فقط با یک فروش متراژ بالا در ماه.

  دانلود و خرید کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه‌ی شزوما؛ در یک هفته بیاموزید ۹۰٪ متقاضیان را پای میز قرارداد بنشانید اثر محمدرضا شایگان انتشارات کلید آموزش طاقچه

به‌علاوه در نظر داشته باشید که 73 درصد از خریداران املاک، اگر از تجربه همکاری با شما راضی باشند، دیگر به سراغ مشاور املاکی دیگری نمی‌روند و همیشه از شما خرید می‌کنند. یعنی اگر این روش‌ها را پیاده‌سازی کنید، مشتری‌هایی مادام‌العمر و درآمدی تضمین‌شده خواهید داشت. البته باید توجه داشته باشید که طرز صحبت با مشتری در املاک هم مهم است که ما در مقاله جداگانه‌ای ۴۷ روش صحبت با مشتری را برای شما توضیح داده‌ایم که می توانید مطالعه کنید. اما در این مقاله لیست کاملی از بهترین ایده‌های بازاریابی برای افزایش مشتری در آژانس های املاک و مشاورین مسکن را گردآوری کرده‌ایم. «چگونه بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری در املاک به دست آورید» اثر رابرت تی کیوساکی نویسنده آمریکایی است. اکنون این فرصت فراهم است تا با استفاده از تجربیات یک مولتی میلیاردر موفق در جهان به ابعاد مختلف سرمایه‌گذاری املاک پی ببریم.