املاک 341

مطالب اقتصادی املاک

وبلاگ

دوره MBA املاک و مستغلات مرکز بین المللی دوره های مدیریتی و مهارتی

دوره MBA املاک و مستغلات مرکز بین المللی دوره های مدیریتی و مهارتی

در اواسط این دوره ۴ ساله قیمت مسکن و طلا که نقش جایگزین را برای سرمایه‌گذاران بازار مسکن دارد به بیشترین اختلاف خود می‌رسند. بعد از پایان دو سال اول قیمت ملک به ثباتی نسبی رسیده  و از آن پس به‌مرور تفاوت نرخ رشد در بازار طلا و مسکن به هم نزدیک می‌شود. بدون شک همان اندازه که یک سرمایه گذاری مزایا دارد گاهاً معایبی هم به دنبال دارد. همان طور که اشاره کردیم سرمایه گذاری پیش خرید ملکی مزایای زیادی دارد اما معایبی هم از جمله عدم تحویل به‌موقع، گرفتن وام‌های مختلف از روی سند مادر و عدم تسویه آن، فروش ملک به چند نفر، عدم اتمام پروژه، عدم پرداخت خلافی و … نکته‌ای که وجود دارد این است که افراد و سرمایه‌گذاران باید با در نظر گرفتن تمامی مزایا، معایب و جوانب کار اقدام به بستن قرارداد کنند. در فصل اول به تشریح عبارات حقوقی قراردادها پرداخته شده و در فصل دوم قراردادهای متداول املاک تشریح گردیده است.

  • آموزش کامل تکنیک های مشاوره املاک به صورت حرفه و عملی با استفاده از این تکنیک ها می تونید درآمد خودتون رو افزایش دهید.
  • می‌توان گفت این روش، اصلی‌ترین روش فایل یابی بسیاری از دفاتر املاک در تهران است.
  • این نوع انتقال وجه به علت محدودیت‌های پرداخت (معمولاً بین ۳ تا ۵ میلیون) معمولاً برای پرداخت بیعانه استفاده می‌شود.
  • در این سمینار در مورد موضوعات فروش هیپنوتیزمی و غریزی، آشنایی با مسائل و مشکلات حقوقی املاک، آشنایی با دانش مورد نیاز فروشندگی و فنون مذاکره و اهمیت روانشناسی در مدیریت سرمایه‌های انسانی آشنا خواهید شد.
  • معنای بنچاق در دو دوره‌ی زمانی قبل و بعد از اجرای قانون ثبت متفاوته.
  • نقشه ای که بر اساس اصول و قواعد معماری باشد ، مشتری را جذب کرده و باعث فروش سریعتر آن ملک میشود.
  فیلم | 2 هزار و 58 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن برای استانداری سمنان در سفر رئیس جمهور آماده افتتاح است.

بنابراین، شما باید یک پایگاه مشتری خوب داشته باشین که بتونه نقش شاهدی رو برای معاملات موفق اخیر شما بازی کنه. آیا در دوره اگر سوالاتی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟
در حین برگزاری و پایان دوره به تمام سوالات پاسخ می‌دهیم. به دلیل اعمال دیسیپلین شدید و نظارت قوی معمولا۷۰٪ کارآموزان دچار سرخوردگی و یا فشار کاری زیاد می گردند که منجر به ترک کار و قطع رابطه آنها با سیستم می شود.

پایان کار

برای درخواست صدور مالکیت، ورثه می‌توانند با همراه داشتن مدارک گواهی انحصار وراثت و فرم مالیاتی و اصل سند به اداره ثبت مراجعه نمایند. ملک بازداشتی، به ملک هایی اطلاق می شود که با دستور مقامات قضایی اجازه هرگونه معامله اعم از خرید، فروش، رهن یا اجاره آن ملک به صورت موقت و یا دائم از مالک آن صلب شده باشد. برای اطلاع از اینکه یک ملک بازداشتی است یا خیر، می‌توان به مطالب درج شده درپشت سند ملک مراجعه نمود. البته در هنگام تفکیک، اسناد ملک جدا می شود اما خود ملک همچنان مشاع باقی می‌ماند. صدور این گواهی پایان کار بدین معنی است که ساختمان از لحاظ فنی مهندسی و شهرسازی مورد تائید شهرداری است .

آشنایی با چگونگی تنظیم و نگارش قرارداد های ملکی

درواقع پیش نیازها و مهارت‌های لازم برای ورود افراد تازه‌کار به حوزۀ کاری مشاوره املاک به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند; مهارت‌های تخصصی در حوزۀ املاک. تعداد مشاورین املاکی که داخل زندان هستند کم نیست و روز به روز هم حال افزایش است. چون قرارداد هایی که نوشته اند از نظر قانونی مشکل دارد و متاسفانه در چنگ قانون افتاده اند .

  هواشناسی ایران 03/09/1403; هشدار فعالیت سامانه بارشی

فایل‌های ویژه

دادسو کلیه خدمات حقوقی، وکالتی و کنسولی را به ایرانیان داخل و خارج از کشور ارائه می‌کند. سند منگوله دار، سند تک برگ، سند قطعی، سند اوقافی، سند رهنی، سند ملکی مفروز، سند ملکی مشاع و سند شورایی را باید از مهم ترین انواع سند ملکی دانست. طبق قانون اصلاحات ارضی، به کشاورزانی که در زمان قدیم روی زمین ارباب‌ها کار می‌کردند حقی تحت عنوان نسق داده شد. عمل آن‌ها باعث آبادانی آن سرزمین می‌شد و به همین دلیل می‌توانستند سند رسمی یا اسناد بنچاقی دریافت کنند. البته این سند باعث می‌شود که فرد حق کشاورزی روی آن زمین را داشته باشد و مالک آن محسوب نخواهد شد.