املاک 341

مطالب اقتصادی املاک

وبلاگ

راه های کسب در آمد شغل مشاور املاک ۱۲ ترفند برای افزایش درآمد آقای املاک

راه های کسب در آمد شغل مشاور املاک ۱۲ ترفند برای افزایش درآمد آقای املاک

فعالیت در صفحات شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، فیس‌بوک، آپارات و غیره; داشتن وبسایت خصوصی، کانال تلگرام. حتی این امکان نیز وجود دارد که طرفین قرارداد، انجام شدن امور خاص یا تعهد به انجام کاری را به عنوان حق الزحمه یا جعل در نظر بگیرند. نکته مهم در این خصوص این است که باید دقیقا و با صراحت در متن قرارداد درباره شیوه‌ای که توافق کرده‌اید، توضیح دهید. یعنی دقیقا باید مشخص باشد که حق الزحمه عامل از انجام موضوع این قرارداد چیست و چگونه به او پرداخت خواهد شد. امروزه با توجه به وضعیت املاک در کشور و نیاز پیوسته مردم به اجاره یا خریداری خانه و زمین، حجم قابل توجهی از مراجعه به مشاوران املاک را شاهد هستیم. با وجود مشاور املاک ایرانی در استانبول شما دیگه دغدغه ای برای خرید و حتی فروش ملک در ترکیه نخواهید داشت.

  • استفاده از نرم افزار حسابداری مشاور املاک می تواند به توسعه کسب و کار کمک کند و از این طریق مطلع شوید که کدام بخش از حرفه شما، دارای سودآوری بیشتری می باشد.
  • کمیسیونی که یک مشاوره ی حرفه ای دریافت می کند به هیچ وجه قابل مقایسه با کمیسیون دریافتی توسط افراد مبتدی در این زمینه نیست.
  • یادتان باشد که مشاور املاک موظف است تا بابت دریافت کارمزد، به طرفین معامله رسید تحویل دهد.
  • او بر پلتفرم‌های تخصصی املاک و مستغلات مانند وبسایت آقای املاک تسلط دارد .
  چای و دمنوش قائنات قائنات | OkChay

همیشه رقابت شدیدی برای جذب فایل و داشتن فایل بیش‌تر بین مشاورین املاک وجود داشته. مشاورین املاک به خوبی می‌دانند که همیشه تعدادی فایل وجود دارد که چندین مشاور املاک روی آن کار می‌کنند. چه چیزی از فایل برای کار مشاور املاک ضروری‌تر است؟ شاید بتوان گفت مهم‌ترین داشته هر مشاور املاک فایل است. چرا که بدون فایل، نه می‌توانید خریداری را جذب کنید، نه قراردادی بسته می‌شود و نه درآمدی بدست می‌آورید. از این رو در این مقاله ۲۷ نکته برای مشاوران حرفه ای املاک در حوزه‌های مختلف گردآورده‌ایم تا به صورت فشرده این اطلاعات را در اختیار همراهان مجموعه آموزش املاک مهندس علیرضا عمویی قرار دهیم. اتحادیه املاک کل مسئولیت این وظایف را به عهده دارد و برای پیگیری صحت اجرای قوانین، برای هر استان و هر شهرستان، اتحادیه املاک انتخاب نموده است تا از اجرای درست قوانین و مصوبات خود اطمینان حاصل نماید.

اصل سوم: ارتباطات عمومی مشاور املاک

متاسفانه در حال حاضر هیچ مرجع رسمی و مشخصی برای آموزش مشاورین املاک در کشور وجود ندارد. پیش از ادامه بحث باید به تعریف واحدی از مشاور املاک حرفه‌ای برسیم تا به جوابی منطقی برای این سوال که چگونه مشاور املاک حرفه‌ای شویم دست یابیم. البته لازم به ذکر است که قیمت پروانه کسب و کار بسته به شرایط متفاوت است.

مشاورین فروشنده

پس اگر شما به فکر طراحی یا بازسازی مغازه مشاور املاک هستید یک طراحی حرفه ای با اجرای ایده‌های خلاقانه و هوشمند در ایران می‌تواند در کسب و کار شما بسیار سودمند باشد. در رابطه با معرفی خودتان و اهمیت تبلیغات مشاور املاک در راستای شناساندن به مشتری، در بخش قبلی صحبت کردیم. قطعا اگر در برخورد اولتان با فردی که تا به حال با او رودررو صحبت نکرده‌‌اید، دچار کمبود اعتماد به نفس شوید و نتوانیتد بحثتان را به خوبی مدیریت کنید، شکست خواهید خورد.

  افتتاح 5200 واحد مسکن مهر پردیس با حضور وزیر راه

نظرات کاربران

او به مشتریان در فرآیند فروش و یا خرید املاک کمک می کند.یک مشاور املاک ممکن است برای یک سازمان یا به عنوان یک پیمانکار مستقل کار کند. او هر روز با مشتریان به صورت حضوری یا آنلاین و تکنیک های مختلف اتصال، ملاقات می کند. او می تواند برنامه خود را آزادانه با توجه به در دسترس بودن مشتریانش مدیریت کند. با این حال، او باید بتواند با انجام تحقیقات آنلاین و پیگیری های پیاپی از طریق تماس و یا ارسال پیام سرنخ ایجاد کند. به عبارت دیگر، مشاور املاک به کسی اطلاق می شود که حرفه اش مشاوره دادن به مشتریان در مورد تصمیمات مربوط به املاک و مستغلات است. جعاله یک قرارداد است که میان دو طرف تنظیم می‌شود و به موجب آن یکی از طرفین مسئولیت انجام کاری مشخص و طرف مقابل مسئولیت پرداخت دستمزد را عهده دار می‌شوند.