املاک 341

مطالب اقتصادی املاک

وبلاگ

پیشنهاد تعلیق عضویت شرکت راه آهن صهیونیستی در اتحادیه محاکم اسلامی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، سید میعاد صالحی در تماس تلفنی با مدیرعامل اتحادیه بین المللی راه آهن با اشاره به کاهش مستمر تصادفات، افزایش تردد مسافران و تلاش های صورت گرفته در این زمینه، اظهار داشت: در این راستا شاهد کاهش بی وقفه تصادفات، افزایش تردد مسافران و تلاش های صورت گرفته در این زمینه هستیم. آمادگی فناوری ایران برای مشارکت در پروژه ها اتحادیه بین المللی راه آهن به ویژه پروژه های مرتبط با نیاز راه آهن ایران از شناسایی پروژه های جدید در اتحادیه بین المللی راه آهن به منظور رفع مشکلات فنی راه آهن ایران خبر داد.

وی با اشاره به نامه خطاب به مدیرعامل اتحادیه راه آهن در خصوص تعلیق عضویت اتحادیه راه آهن رژیم صهیونیستی افزود: اتحادیه محاکم اسلامی را به عنوان یک سازمان فنی بین المللی می شناختیم و انتظار نداشتیم این اتحادیه وارد مسائل سیاسی شود. . اما اصرار و پیگیری رئیس سابق اتحادیه راه آهن بر تعلیق عضویت راه آهن روسیه و بلاروس از این اتحادیه پس از جنگ روسیه و اوکراین علیرغم مخالفت برخی اعضا از جمله راه آهن چین و ایران ، این رویه را تغییر داد. .

وی تصریح کرد: با توجه به جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه و کشته شدن بیش از 30 هزار شهروند بی گناه از زن و مرد، پیر و جوان و مجروح شدن بیش از 100 هزار نفر، واقعاً قلب هر وجدان زنده ای را به درد می آورد. وی گفت: پاسخ ندادن به این جنایات و عدم تعلیق خط ریلی رژیم صهیونیستی غیرقابل قبول است و نباید به گونه ای برخورد کرد که این تصور ایجاد شود که استانداردهای دوگانه در این فدراسیون بین المللی اعمال می شود.

  تصمیمی مبنی بر گنجاندن 27 هزار هکتار زمین برای تولید مسکونی ابلاغ شد

مدیرعامل راه آهن گفت: ما به عنوان اعضای جامعه جهانی راه آهن باید به این نسل کشی و کشتار زنان و کودکان بی دفاعی که در معرض باران موشکی وحشیانه رژیم صهیونیستی هستند پاسخ دهیم و نقش تاریخی خود را در این عرصه ایفا کنیم. مسلم است که اگر در این عرصه کوتاهی کنیم، مورد سؤال نسل های آینده قرار خواهیم گرفت. لذا اینجانب به عنوان مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاون انجمن منطقه ای راه آهن خاورمیانه از جنابعالی به عنوان مدیرکل اتحادیه بین المللی راه آهن (UIC) انتظار دارم که عضویت راه آهن رژیم صهیونیستی در اتحادیه محاکم اسلامی تعلیق شده و در این راستا این موضوع باید در دستور کار مجمع عمومی این اتحادیه قرار گیرد.

فرانسوا داون، مدیرعامل اتحادیه بین المللی راه آهن نیز با ابراز خرسندی از پیشرفت راه آهن ایران گفت: اتحادیه بین المللی راه آهن همواره بر فعالیت ها و پیشرفت اعضای خود نظارت دارد و امیدوار است بتواند به زودی به تهران سفر کرده و از آن بازدید کند. فعالیت ها و پیشرفت های به دست آمده توسط شرکت راه آهن ایران، نشست جامعی با مدیرعامل شرکت راه آهن ایران در خصوص افزایش همکاری ها با شرکت راه آهن ایران و ارائه مزایا و ارزش افزوده ای که شرکت راه آهن متحده می تواند در اختیار مردم ایران قرار دهد، برگزار شد. شرکت راه آهن با همکاری نزدیک

وی تاکید کرد: راه آهن ایران یکی از شرکت های ریلی پیشرو در منطقه خاورمیانه است که به عنوان نماینده مجمع منطقه خاورمیانه اتحادیه راه آهن انتخاب شد و می تواند نقش پیشگام و محوری در توسعه فعالیت های ریلی در منطقه داشته باشد. .

  سایت نهضت ملی مسکن سالواقان قم در حال آماده سازی است

وی در خصوص پیشنهاد مدیرعامل راه آهن گفت: این موضوع حساس و مهمی است و مورد توجه وی قرار گرفت و به همین دلیل وی شخصا به پیامی که راه آهن ایران در این خصوص ارسال کرده بود، پاسخ داد. به عنوان یک انسان، مخالف کشتار افراد بی گناه، به ویژه زنان و کودکان است، و این جنایات در صحنه بین المللی یا دادگاه بین المللی لاهه به یک اندازه محکوم است.

وی تاکید کرد: لازم است ابتدا این موضوع با روسای مناطق مختلف شرکت اتحادیه بین المللی راه آهن در میان گذاشته شود و وی نتیجه را به اطلاع مدیرعامل شرکت راه آهن ایران برساند. در گام بعدی اتحادیه دادگاه های اسلامی باید بیانیه ای در محکومیت این جنایات منتشر کند. سپس این موضوع باید در مجمع منطقه ای راه آهن خاورمیانه مطرح شود و لازم است ابتدا موضعی قوی و هماهنگ توسط مجمع منطقه ای اتحادیه بین المللی راه آهن خاورمیانه اتخاذ و سپس این موضوع در دستور کار قرار گیرد. شورای اجرایی و اتحادیه عمومی راه آهن. جمعیت

انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع: https://tn.ai/3118281